1. Якщо інформація по кількості проживаючих в наданих споживачем документах (вказана в договорі на послуги з опалення та гарячої води), відрізняється від вказаної в "Картці абонента", її необхідно змінити.

Для цього:

- відкрити потрібний ОР;
- зайти у вкладку "Документи", натиснути кнопку "+" у верхньому кутку, відкриється вікно "Документ", в якому необхідно заповнити всю інформацію, згідно наданих споживачем документів, "Тип документу" - Акт про кількість проживаючих, "Дата документу", "Дата початку дії", після внесення інформації натиснути кнопку "Зберегти":

Акт зміни кількості проживаючих

2. Якщо в наданих споживачем документах міститься інформація про квартирні лічильники, її необхідно внести (більш детально див. інструкцію: Робота зі шкалою часу).

Для внесення інформації по лічильнику ТЕ/ГВ:

- зайти в "Картку абонента" -  блок "ТЕ" або "ГВ"; 
- натиснути кнопку "Інформація по лічильниках", та у відкритому вікні вносимо інформацію по лічильниках;
- якщо інформація про лічильники в програмі відсутня - натиснути "+" - Створити новий лічильник:

Внесення інформації по лічильнику

-   "№ лічильника" – заводський номер лічильника (згідно інформації зазначеної в паспорті лічильника або в договорі на послуги);
-   "Марка" - вибрати зі списку (згідно інформації зазначеної в паспорті лічильника або в договорі на послуги);                                                                                                                                                       
"Місце розташування" - вибрати зі списку, якщо в договорі на послуги не вказано, вибрати "Не визначено";
-   "Багатотарифний лічильник" - якщо вибираємо марку багатотарифний лічильник (наприклад"Архімед");
(Після збереження (кнопка -дискета), біля графи "Багатотарифний лічильник" з'явиться галочка. Надалі, марку багатотарифного лічильника можна змінити тільки на марку багатотарифного лічильника, і, навпаки, якщо марка звичайного лічильника, потім на марку багатотарифного не можна буде змінити, тільки на марку звичайного лічильника);
-  "Дата опломбування";

Якщо в квартирі встановлено 2 лічильника, аналогічно додаємо дані про 2й лічильник (у такому випадку, по лічльнику ГВ необхідно вказати кількість "точок водорозбору" (тотожна кількості лічильників)) та натиснути кнопку - "дискета".

- Після заповнення вищеперахованої інформації натиснути кнопку - "дискета" (в верхньому правому кутку);
- Після збереження інформації відкриється вікно "Внесення інформації по показникам", внести показники та натиснути "Зберегти";
- Після цього, у вкладці  "Покази лічильника" буде відображена інформація з показниками лічильника:

Внесення інформації по лічильнику

3. Якщо в квартирі два і більше особових рахунки (квартиронаймачі) та один лічильник встановлений на квартиру, його необхідно розподілити між особовими рахунками.

Для цього:

- перейти на вкладку "Квартири в лічильнику", вибрати інші квартири (квартиронаймачів) та прив’язати до них цей лічильник, натиснувши кнопку з синьою стрілкою:

Додаємо квартири в лічильник

Перед цим необхідно впевнетись, що у картці ОР  в полі "Адреса" після номеру квартири вказано номер квартиронаймача:

Інформація про квартиронаймача

Для внесення показників лічильника на кінець місяця у верхньому правому кутку натиснути "+Занести показники", заповнити графу "Показники",  потім натиснути "Зберегти".

Якщо натиснули кнопку "+" (для заведення нового лічильника), але всетаки новий лічильник не потрібно заводити по даному ор, при спробі закрити вікно, програма видасть попередження "Увага! По лічильнику повинен бути заведений стартовий показник" - тому, щоб можна було закрити дане вікно "Інформація по лічильникам", спочатку потрібно натиснути кнопку "оновити" (дві сині стрілочки), потім закрити вікно:

Інформація по лічильникам